Poprvé na lekci v bazéně

Čeká vás a vaše děťátko první lekce plavání? A jste z toho trošku nervózní?

Nemusíte! Máme pro Vás takový malý návod jak na to, ať máte krásné zážitky nejen Vy, ale také vaše děťátko.

 
Na první lekci doporučujeme přijít v dostatečném předstihu. Raději dříve, nežli později. 

Počítejte se všemi možnostmi, jako je nejedoucí MHD, zácpa na křižovatce, a podobné situace a udělejte si dostatečnou časovou rezervu. Nejlépe 15 – 20 minut před začátkem lekce být již v areálu bazénu.

 

Ze začátku budete potřebovat času o něco více, jelikož zjistíte, že vysvléct se, osprchovat a převléct sebe a dítě do plavek může být někdy opravdu náročné. Ale nemějte obavy, postupně vše „vychytáte“. Nebojte se využít všechny dostupné pomůcky, které vám v prostoru šaten a sprch nabízíme (a to v dámských i pánských) – ať už se jedná o přebalovací podložky, ohrádku (jen v dámských šatnách) nočníky.

 

Ideální příchod na bazén je 5 minut před začátkem lekce. Vy i dítě se aklimatizujete, zvyknete si na prostředí, popovídáte si s ostatními maminkami a lekce může začít!

 

První lekce bude především plná informací. Instruktorka vám vysvětlí celý průběh lekce, doporučí základní typy pro aklimatizaci, ať z plavání odcházíte spokojeni a příjemně naladěni a rádi se k nám zase vracíte.

 

Na plavání si s sebou přibalte plavky, pro děti dětské plavecké plenky, případně dětské plavečky – buď neoprenové, a nebo s nepropustnou membránou a gumičkami okolo nožiček a bříška. Dále ručník či osušku, gumové pantofle, ať vám neuklouzne noha ve sprchách, bude-li potřeba dudlík, kosmetiku pro miminko po koupání, hračku.

 

Ještě je třeba vědět, že by děti neměly alespoň 30 minut před plaváním nic jíst, aby se jim neudělalo v bazénu těžko, nakrmení tedy nechte raději po lekci.

Teď už se na své první plavání můžete jen těšit!

 

BŘECLAV A HUSTOPEČE

Cena kurzu: 2400 Kč (tj. 10 týdnů).

Sourozenci jsou u nás zvýhodněni:

2.děti- 4400 Kč

3.děti- 6600 Kč

 
HODONÍN
 

Cena kurzu: 2400 Kč (tj. 10 týdnů).

Sourozenci jsou u nás zvýhodněni:

2.děti- 4400 Kč

3.děti- 6600 Kč

 

 

 

Je možnost koupit neoprenové plavečky, které se v naší praxi nejvíce osvědčily i u nás, v hodnotě 350,- Kč. Viz foto.