Lekce v bazéně 🐬

Je čas na první lekci plavání pro vás a vaše děťátko? Trochu se obáváte? Nevěšte hlavu! Máme pro vás malý průvodce, jak na to, abyste si užili úžasný zážitek, a to nejen vy, ale i vaše děťátko.

Naše lekce ve vodě nabízejí mnohem více než jen naučení se plavat. Jsou zaměřeny na komplexní rozvoj dítěte. Kromě základních dovedností plavání se zde děti učí důležitým dovednostem pro jejich celkový fyzický a psychický vývoj.

Náš přístup není jen o naučení se pohybovat ve vodě, ale také o posílení svalů, podpoře koordinace a zlepšení psychomotorického rozvoje. Instruktoři nejen učí plavat, ale také věnují pozornost správné manipulaci a vedení dítěte ve vodě, což má vliv na jeho celkový růst.

Na první lekci doporučujeme dorazit s dostatečným předstihem, raději dříve než později. Mějte na paměti možné zpoždění, jako je například hromadné dopravní prostředky, provoz na křižovatkách a podobné situace, a vytvořte si rezervu času. Ideálně buďte v areálu bazénu 15–20 minut před začátkem lekce.

Naše lekce se konají v bazénu navrženém pro příjemné a bezpečné prostředí pro vás a vaše děti. Udržujeme vodu na optimální teplotě pro pohodlí a bezpečnost, abychom podpořili vaše malé plavce v jejich prvních krocích ve vodě.

Ideální je dorazit na bazén 5 minut před začátkem lekce. Všichni se tak stihnou aklimatizovat, zvyknout si na prostředí a prohodit pár slov s ostatními maminkami před začátkem lekce.

První lekce bude plná informací. Instruktorka vám vysvětlí průběh lekce, doporučí základní tipy pro aklimatizaci, aby se plavání stalo příjemným zážitkem pro vás i vaše dítě.

Přibalte si plavky, pro děti plavecké plenky nebo plavečky. Dále ručník, gumové pantofle, aby vám neuklouzla noha ve sprchách, případně dudlík, kosmetiku pro miminko po koupání a oblíbenou hračku.

Děti by měly alespoň 30 minut před plaváním nejíst, aby se jim neudělalo špatně. Nakrmení si nechte raději až po lekci.

Teď už se můžete jen těšit na své první plavání!

Břeclav, Hustopeče, Hodonín Cena kurzu: 2400 Kč (10 týdnů) Sourozenci mají zvýhodněnou cenu:

  • Druhé dítě: 4400 Kč
  • Třetí dítě: 6600 Kč
 

Chceme, aby tyto lekce v bazénu byly pro vás a vaše děti nejen výukou plavání, ale také zážitkem, který podporuje jejich celkový rozvoj.

Přihlášky zde:

Přidejte se k nám na sociálních sítích 🐙🐙

Plaváníčko chobotnička z.s.

Webdesign: www.patrikorsak.cz